Scharmer-harkstede.nl
Home » Dorpsfilm 1964 » Alfabetische Namenlijst

Alfabetische lijst
tijdstip naam voornaam
38.02 Aalfs Roelie
56.41 Aalfs Roelie
49.38 Aalfs Fré
33.47 Aalfs Derk
2.12 Aalfs-Klootsema Aaltje
2.14 Aalfs-Waijer Annie
41.09 Akkerman-Drent Miena
56.17 Alting Elsje
55.27 Argus en Quick tafeltennis
14.50 Aten mevr
56.55 Bakker Albert
54.38 Bakker Gerard
47.50 Bakker W.O., bestuurslid
46.11 Bakker Jan
38.30 Bakker Harm
24.48 Bakker Jan
56.31 Bakker-Bosma Annie
38.30 Bakker-Dikkema Henderika
36.42 Bakker-van Oosten Jantje
56.44 Baptist Jan
38.13 Baptist Jan
32.37 Baptist - van Loenen Jantje
55.27 Barelds Hendericus
56.21 Barels-Kerlien Trijn
51.04 Barels-Kerlien Trijn
53.32 Begeman mevr
9.29 Begeman Abraham
9.29 Begeman vrouw
0.28 Begeman boerderij Geert
56.34 Begeman- mevr
2.37 Berg, villa Jan
56.41 Boerema Hooite
58.12 Boerema Katrien
58.12 Boerema-Entjes Grietje
30.35 bokspringen jongens
48.05 Bolhuis Jans
10.26 Bontjer Gretha
10.38 Bontjer mevr.
10.22 Bontjer Bernardus
35.19 Borgweg openbare lagere school
35.36 Borgwegschool meester
36.49 Bos Jan
31.38 Bos G.D., hds Lageland

56.41 Bos Jan
44.43 Bos Sjoerd
38.34 Bos-Grissen Bé
30.52 Boskamp jongetje
11.51 Bosker Jan
30.52 Bosma Jacob
56.58 Bosma Gerko
31.11 Bosma meisje
8.08 Bosma-Balk mevr
41.21 Bosma-Brink kind van
57.00 Bouwman jongen
41.49 Braam mevr
56.55 Brink Hindrik
55.00 Brink Siep
8.41 Brink garage
54.31 Brink Annette
8.41 Brink Albert
8.52 Brink Cornelis (Kees)
9.02 Brink Roland
53.50 Brink Albert
12.43 Brink Siep
44.29 Brink Siep
44.29 Brink Talea
55.58 Brink Siep
55.19 Brink Siepko
9.07 Brink-Zandstra F.E. met Annette
32.08 Broek van der Tjaarda
47.36 Broekema W., directeur
47.18 Broekema W., directeur
29.55 Broekema Piet
42.20 Broekema Piet
42.14 Broekema-Huisman mevr
22.22 Broeksema Simon
39.03 Broeksema-Woltjer Harmke
57.40 Broeksema-Woltjer mevr
54.53 Brug opzetten Doles
15.23 brug Scharmer Ae
34.02 Bruggen van Tjapko
31.49 Bruggen van Meisje
34.07 Bultena Suze, kleuterjuf,
57.50 Calkar van Freddy
57.23 Calkar-Smook mevr.
8.01 Calker van Roelof
55.09 Casemir Jasn
13.18 Casemir Jan
13.43 Casemir Hendrik
12.57 Casemir Jan Klaaszn


13.53 Casemir Maarten
13.11 Casemir Maarten
42.08 Casemir Mevr
14.10 Casemir Jan zoon van ??
1.30 Casemir Eisso
14.22 Casemir Jenne ??
54.38 Casemir Jan
57.14 Casemir mevr., ev Klaas
43.08 Casemir Anje ev. Hindrik
58.34 Casemir-Schoonveld mevr vr van Hendrik
3.01 Cate ten-Zwaneveld Trientje
57.57 Christiaans Politie
27.41 Cobo Auto
20.30 Cobo boerenbelang
12.00 Confido pottenfabriek
32.00 Danes Jurrie
10.55 Deen van der Eb
31.00 Delden van meester
4.36 Dijk Geertje ev Jan Dijk melkboer
11.47 Dijken van Tonnis Jans
48.49 Dijken van Abel
28.40 Dijken van Abel
3.45 Dijken van Abel
53.15 Dijken van Trientje
5.59 Dijken van Abel
14.42 Dijken van Tonnis Jans
11.47 Dijken van-Wildeboer Antje
48.37 Dijken van-Zuur Geessien
27.02 Dijken van-Zuur Geessien
54.27 Dikkema Anje
41.27 Dobma-Weessies mevr
54.36 Doles heren
54.04 Doles meisjes/dames
55.58 Doles Hazeveld leider
47.42 Donker A., bestuurslid
47.18 Donker A., bestuurslid
54.23 Dontje Afien
54.10 Dontje Afien
58.36 Dontje Hendrik
39.26 Doornbusch David Davids
53.44 Doornbusch David D
48.33 Doornbusch David D.
48.59 Doornbusch David D
57.30 Doornbusch Hidde

27.19 Doornbusch Ammy (ev David Doornbusch)
48.59 Doornbusch-Toren Ammy
56.36 Doornbusch-Toren Ammy
54.31 Doornbusch Grietje
37.22 Dorpshuis knutselclub
36.28 Dorpshuis bejaardensoos
11.14 Dorpshuisweg
25.23 Dorpshuisweg Harkstede
29.01 Dorsmachine Tamminga, Hamweg
40.36 Dorpshuisweg
23.00 Dreise Kornelis
46.11 Dreise echtpaar
22.45 Dreise Kornelis
4.47 Driessens Jantinus jr
5.03 Driessens-Boddeveld Anje
36.28 Eenkema hr.
55.51 EHBO Harkstede
53.53 Entjes Geert
16.45 Entjes Jan
45.30 Entjes Jan
57.22 Entjes Geert
58.28 Entjes-Damhoff Jacoba (Koby)
27.15 Entjes-Damhoff Jacoba
24.38 Entjes-Damhoff Jacoba
36.38 Entjes-Hoeksema Aafke
16.52 Entjes-Koopman Siedje
10.58 Evenhuis Jurrien
10.58 Evenhuis-Luttje Anna
6.28 Evenhuis-Luttje Anna
28.08 Fluks Hendrik
41.00 Fluks Jacob, inwonende vrouw
41.03 Fluks Jacob
28.33 Fluks Jurrie, Henk en Jaap
28.27 Fluks Jurrie
26.55 Fluks Harke
0. 22 Fluks Harm
25.13 Fluks Harke
27.58 Fluks graandrogerij tm 28.35
56.34 Fluks- mevr J
56.41 Folkersma Jaap
43.36 Freije dochter
10.34 Freije Hendrik, Kees, Anna


43.40 Freije Kees en broer en zus
43.33 Freije mevr., ev Siemen
2.51 Freije Johannes
43.40 Freije, boerderij Dorpshuisweg
37.49 Freije dochter van Kees
43.28 Freije-Wiersema Anna
6.16 Gadobus
8.01 Gendt en Loos van, vrachtauto
6.09 Geref. Kerk Hamweg
33.59 Gooijert Auke
58.16 Gooijert-van Dijk Trijn
45.41 Gras Garmt
39.51 Gras Rabbe
10.18 Grimberg Bernardus
10.41 Grimberg/Bontjer Boerderij
10.15 Grimberg-de Wit mevr.
50.02 Grimberg-de Wit mevr
24.38 Groot de-Timmerman Jacoba
14.50 Groot de-Timmerman Jacoba
23.15 Hamminga Derk
46.18 Hamminga Geertruid
36.28 Hamminga Derk
36.28 Hamminga Hendrik (vader A.F.)
23.00 Hamminga Derk
36.45 Hamminga mevr. ev Hendrik
57.11 Hamminga-Helder Mien
56.32 Hamminga-Helder Mien
20.25 Hamweg
46.19 Hanmminga Derk
49.22 Harkstede Hoofdweg
34.24 Harkstede openbare lagere school
38.14 Harkstede voetballers
38.09 Harkstede voetbalclub
33.52 Harkstede Dorpshuis
31.49 Hartman Auktje
54.04 Hatzmann Roelfina
52.43 Hatzmann Roelof
52.43 Hatzmann Roelfina
37.58 Hatzmann Roelof
49.39 Hatzmann Café
3.29 Hatzmann café
55.00 Hazeveld Siem (leider Doles)
56.53 Heidema Geert


7.41 Knollema Beno
0.59 Knollema Lammert
55.11 Knollema Alie W.M.
54.35 Knollema Alie W.M.
55.09 Knollema Alie W.M.
57.01 Knollema Lammert
40.03 Knollema Berend (gebr.)
53.40 Knollema Berend Pzn
7.53 Knollema Albert, in de auto
7.36 Knollema Gebr transportonderneming
7.44 Knollema-Dikkema Harmke
3.07 Knollema-Doornbusch Jantina
39.11 Knollema-Steen Henderika
56.58 Knutselclub Dorpshuis
37.34 knutselclub meisjes
41.38 Koele De Vijverlaan
19.53 Koerts Harm
55.27 Koerts Harm
18.19 Koerts Harm
1.30 Koerts Harm
57.30 Koerts Albert
56.41 Koerts Pieter
55.34 Kok Bennie A.
57.30 Kok Bennie A.
57.30 Kok SjoerdJan
53.12 Kooi Diet
23.15 Kooi broers
23.00 Kooi Diet
22.39 Kooi Diet (ev Piet)
22.50 Kooi gebroeders
36.49 Koopman Klaas
2.43 Koops Hendrik
56.48 Koops Gerrit
11.56 Koops Teun
1.30 Koops Henk
56.41 Koops Teun
7.53 Koops Teun
44.17 Koops-Bos Jantje
21.17 Kor Wubbo
31.47 Kor
40.29 Kor
56.13 Kor Wubbo
50.42 kraantjespotten
12.24 Kroeze Albertus
55.54 Kroeze Bertus


56.39 Kroeze Jan
1.52 Kroeze Pia
57.16 Kruijer Titia
48.44 Kuil-Jansen Sientje
28.56 Kuipers Kornelis, burgemeester
27.34 Kuipers Jan
54.27 Kuipers Kina
51.51 Kuipers Jelle
57.11 Kuipers mevr. ev Harm
48.28 Kuipers Ep
57.24 Kuipers Jelle
52.38 Kuipers Rika
57.24 Kuipers Harm
56.34 Kuipers mevr F ev Harm
56.25 Kuipers-Bakker mevr
37.34 Kuipers-Hania mevr
45.55 Kuipers-Hania Mevr. B
57.11 Kuipers-Hoving Willemien
56.32 Kuipers-Hoving Willemien
52.37 Kuipers-Hoving Willemien
31.29 Lageland-Hamweg brug
8.08 Lambeck winkel
8.20 Lambeck-Schneiders Annechien
40.43 Landman Hendrik
57.00 Landman Tjark
3.51 Landman Tjark
3.25 Landman Tjark
33.19 Landman meisje
15.33 Landman loonbedrijf Altied Drok
15.33 Landman-Jansen familie
40.43 Landman-Leugs Jantje
49.31 Leugs Jan jr
5.22 Leugs kruidenierswinkel
56.10 Leugs Jan
49.45 Leugs-Smid Grietje
45.19 Leugs-Smit Grietje
34.02 Lode J
38.26 Loenen van Derk
37.22 Loenen van Albert
53.50 Loenen van Derk
57.16 Loenen van - Gooijert Hillie
36.58 Lubbers Berend
27.10 Lubbers Jurrien, bakker

56.48 Lubbers Berend
54.04 Lubbers Korry
44.32 Lubberts Korrie
49.41 Lubbers- mevr; ev Hielke
11.26 Lubbers-Blaauw Sofia
36.58 Lubbers-Blaauw Sofie
56.29 Lubbers-Blaauw Sophie
49.50 Luiken-van Es Truus
56.26 Luiken-van Es Truus
49.10 Medema Jan
45.10 Meijer Klaas
46.12 Meijer Evert
24.40 Meijer Evert
0.20 Meijering Willem en Roelf
0.18 Meijering Jan
37.34 meisjes knutselclub
7.22 Mekkes mevr
11.20 Mekkes mevr
49.18 Mekkes boerderij
44.04 Mekkes-Kroeske Harmina
50.02 Mekkes-Leeuwerke mevr
56.21 Mekkes-Leeuwerke mevr
43.21 Mellens Koos
43.53 Mellens mevr. Vr van Harm
45.09 Mendelts Fenna
26.10 Mennes Jaap
10.07 Molen van der Egbert
47.29 Mulder Poppe, bestuurslid
39.56 Mulder Poppe
52.41 Mulder Martha
1.05 Mulder Jantinus
40.00 Mulder Boerderij
1.52 Mulder Jantje
40.21 Mulder Jurrien
54.04 Mulder Martha
8.15 Mulder-Nijborg Martje ev Poppe Mulder
51.06 Mulder-Oosterhof Mevr.
40.13 Mulder-Oosterhuis mevr. H
4.42 Nieborg Hilbrand
21.31 Nieborg Rienie
21.12 Nieborg Jan Ipes
54.31 Nieborg Rinie
43.48 Nieborg- Christina ev Derk
13.18 Niemeijer Krino
6.16 Niemeijer Krino
5.29 Niemeijer-Dijk van Anneke
26.17 Niestijl Dieuwerke

26.29 Niestijl echtpaar
25.58 Niestijl Thies
25.29 Niestijl machinehandel
51.51 Nijborg Aalf
9.39 Nijborg-Olthof Jantje
50.19 Nijborg-Olthof Jantje
53.53 Nijburg Gerrit
22.19 Nijburg boerderij Hörn
8.01 Nijburg Gerrit en Berend
3.11 Nijburg Berend
57.30 Nijlaan Japie
45.27 Nijveen Janny
40.57 Nijveen- Hinnie
56.26 Nijveen-Broeksema mevr
25.06 Nijveen-Broeksema Christien
58.25 Nijveen-ter Veer A
4.05 Nijveen Hinnie
4.07 noodpostkantoor Riepmakanaal Opslag
46.49 OK tankwagen
9.45 Olthof familie
58.28 Olthof Minie
9.41 Olthof hr en mevr
57.40 Olthof Hendrik
57.43 Olthof-Holtjer mevr
3.52 Oosten van meisje
57.09 Oosten van mevr ev Geert
43.00 Oosten van Bart
42.56 Oosten van mevr ev Geert
58.10 Oosten van Trijntje
37.24 Oosten van Aaltjo
5.59 Oosten van Jaap
56.58 Oosten van Aaltjo
58.28 Oosten van Geert
58-30 Oosten van-Bruggen van mevr ev Geert
37.44 Oosten van-Haverkamp Jochien
39.33 Oosterhuis Zus
41.33 Oostland vrouw van Geugien + dochter
27.19 Oostland-van Calker Griet (moeder David Doornbusch)
48.15 Pattje mevr met zoon
14.42 Pattje Klaas
14.22 Pattje Klaas
13.32 Pattje Klaas
9.55 Pelgrim Jan en mevr. P
33.45 Pelgrim mevr. H

22.45 Perdon Hendrik
39.17 Perdon Hendrik
23.00 Perdon Hendrik
4.32 Perdon Jan
39.21 Perdon-Boeklage mevr.
4.32 Perdon-Briek Jannie
2.26 Pietersen-Roelfsema Aaltje
50.30 Plattelandsvrouwen Harkstede
46.23 Ploeger Anje
8.20 Ploeger Jan
49.02 Ploeger Anje
4.01 politiebusje
3.25 Rademaker Egbert
15.44 Rademaker Egbert
6.20 Reinders winkel Christinus
6.23 Reinders-Woldendorp Grietje
46.33 Ridder mevr. Met kind
10.45 Ritsema Martje en Roelof (zoon)
10.45 Ritsema bakkerij
10.49 Ritsema Geke
3.40 Roelfsema Jacob
29.46 Roelfsema?
58.22 Roelfsema-Aalfs Jantje
56.07 Roemte De
56.10 Rozema H., direceur Voorwaarts
55.27 Sanneman Aldert
57.16 Sants-van Buizen Epie
56.39 Schaaphok Henk
14.10 Schaaphok
32.23 Schaaphok
28.44 Schneiders Beno
36.38 Schneiders mevr
57.28 Schneiders Beno
46.03 Schneiders Beno
46.11 Schneiders Beno
57.16 Scholtens mevr
1.52 schoolklas 5 en 6 meisjes scharmer ols
30.31 school Christelijke "Eben Haezer"
0.50 school scharmer ols
35.34 school Borgweg juf
34.24 School Harkstede kinderen
0.59 schoolklas scharmer ols
1.05 schoolklas 3 en 4 scharmer ols


1.24 schoolklas 5 en 6 scharmer ols
55.45 Schuur Wieger
55.35 Schuur Wieger
54.38 Schuur van der Elzo
5.44 Schuur van der Jopie (Johanna)
5.38 Schuur van der Jopie (Johanna) ??
38.12 Schuur van der Elzo
56.41 Schuur van der Elzo
55.24 Schuur van der Elzo
5.48 Schuur van der-Perdon Sien
51.51 Sinterklaas en Pieterbaas
13.32 Slagter Jan
52.17 Sloots mevr
44.26 Sloots Truida
2.22 Sluiman-Pietersen Martje met kind
2.51 Smederij de Vries
4.47 smederij Driessens
56.29 Smit-Maat mevr
9.36 Smit-Maat mevr, inwonend bij Klaas Wolthuis
37.03 Smit-Maat mevr. (K. Wolthuis)
51.10 Smit-Maat Mevr. idem
47.18 Spaarbank Harkstede-Scharmer
33.04 Sprang Kinie
56.53 Staal Aaldrik
18.50 Staalstra waggelkamer
17.09 Staalstra Anna, Roelie, Geert
17.25 Staalstra orgel
17.36 Staalstra speeltuin met dorpsjeugd tm 20.24
18.01 Staalstra Geert
20.13 Staalstra loket met Anna
6.04 Staalstra Anna
17.02 Staalstra café
49.54 Staalstra-Oorburg Roelie
24.35 Start deel 2
57.24 Stedema-Dikkema A
56.36 Stedema-Dikkema A
31.15 Stel Aagje
20.41 Stel molen tm 22.14
18.54 Stel Henk
21.06 Stel Willy
30.38 Stel zoon van Aeilko
21.03 Stel Henderikus (Rieks)
22.11 Stel hele familie
53.50 Stel Hendericus (Rieks)



57.04 Stel Wilte
20.16 Stel Elzo jr
9.56 Stel Aeilko en fam., Wilte
20.54 Stel-den Heijer Lena
21.27 Stel-Oomkes mevr. W.
32.03 Stoutjesdijk Juf
1.30 Tabak Henk
57.01 Tabak Henk
57.30 Tammeling Jan/Harm
55.33 Tammeling Jan of Harm
32.02 Tammeling Geke
29.50 Tammeling Klaas
39.42 Tammeling Harm
39.44 Tammeling-Smit Coba
42.35 Tamminga Harm
44.47 Tamminga Soetje
42.27 Tamminga vrouw van Harm
3.45 Tamminga Harm
30.08 Tamminga Harm jr
29.05 Tamminga Harm
29.14 Tamminga Willem
45.01 Tamminga dochter van Soetje
20.39 Tamminga Talo
10.51 Tamminga mevr en 2 zoons
29.01 Tamminga, Hamweg Dorsmachine
3.52 Tepper Meindert
3.40 Tepper Kees
11.37 Tepper Pieter, bakker
57.05 Tepper P
49.10 Tepper winkel van bakker
56.31 Tepper mevr ev Paul
47.46 Tepper L., bestuurslid
4.08 Tepper sr. Lammert
45.49 Tepper-Bruiniers Eitje
50.58 Teppers-Bruiniers Eitje
51.06 Tepper-Sluis Renske
25-19 Tepper-Van Bruggen mevr
48.25 Tepper-van Bruggen Mienie
21.41 Tonkes Rudy? Jongetje
31.18 Tonkes Rudie
37.34 Tonkes meisje
32.44 Tonnis mevr jr
32.40 Tonnis mevr sr
56.10 Toren Henk
53.53 Toren Henk?


4.21 tractor jongen
25.24 tractor man met
57.00 Tuik Melle
40.06 Tuik Popke
54.57 Tuinema Geert
55.16 Tuinema Geert
55.09 Tuinema Geert
56.41 Veltman Eddy
0.10 Veltman Jo (Johannes)
55.35 Veltman Dirk
57.30 Veltman Dirk
55.41 Veltman Jan
2.58 Veltman Hooite
55.34 Veltman Jan
55.27 Veltman Jan
57.20 Veltman Hooite
50.58 Veltman-Pauwels Henderika
2.58 Veltman-Deen van der Wieke
56.21 Veltman-Gruben mevr
50.30 Veltman-Gruben mevr.
51.04 Veltman-Nijborg Juurtje
2.51 Venhuizen Oltman
56.48 Visclub Harkstede
56.58 Visser Freddy
37.42 Visser Mevr.
56.39 voetbalvereniging Harkstede
49.39 Volksdansgroep Harkstede
10.29 Voorthuis Egbert
10.29 Voorthuis-Fröhling Mevr
6.46 Voorthuis-Fröhling Mevr.
56.07 Voorwaarts Harkstede
52.43 Vries de Kina
11.14 Vries de schoenmakerij
54.04 Vries de Kina
2.51 Vries de Harm, smid
28.44 vrouw Onbekend
2.39 Vrouw met stoetkörf
14.54 Waijer Cornelis
46.43 Waijer Fennie met hond
22.22 Waijer Cornelis
23.15 Waijer Kornelis
39.07 Waijer Kornelis
40.52 Waijer Aaltjo
22.45 Weender Willem
46.30 Weender Willem
49.26 Weender mevr (ev Kornelis)


46.25 Weender-Koopman Aaffien
56.26 Weijer-Snijders Bé
49.56 Weijer-Snijders Bé
56.10 Westerdiep Klaas
33.12 Wever Meisje
31.54 Wierenga
54.35 Wierenga Henderika
27.24 Wierenga-Fluks Grietje
34.33 Wiersema Kornelis, hds
24.59 Wijk de mevr (ds)
12.08 Wildeboer Derk
45.44 Wit Hero
36.28 Wit Hero (senior)
45.12 Wit Annie
37.53 Wit Annie
51.10 Wit Annie
56.17 Wit de Mejuffrouw
3.03 Wolgen Froukje
57.43 Wolthuis Klaas
36.28 Wolthuis hr.
33.25 Woudbloem schoolkinderen bokspringen
32.45 Woudbloem openbare lagere school
32.31 Woudbloem
32.52 Woudbloem schoolkinderen
2.28 Woude van der Gerrit
2.30 Woude van der mevr ev. Gerrit
36.45 Woude van der mevr. Ev Gerrit
21.21 Zandstra Sijbren
55.27 Zandstra Alfred
57.30 Zandstra Alfred
1.05 Zandstra Sijbren
56.55 Zandstra Eltje
6.12 Zandstra-Müller Nettie
57.09 zangkoor vrouwen
57.20 zangkoor mannen
14.56 zichten met tractor en zichtmachine
3.32 Zomerman Harm
1.52 Zomerman-Bos leerkracht scharmer ols
49.39 Zomerman-Bos mevt. T
57.40 Zondagsschool
48.54 Zuur Jantje
5.56 Zwaneveld Jannetje